Hazai, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Üzletfejlesztési manager

(Ingatlanfejlesztési területen)

(HF 11-7607)

pozícióba.

Feladatok

  • Ipari, kereskedelmi ingatlanokkal kapcsolatos projektek menedzselése,
  • Kereskedelmi ingatlanok bérbeadása, értékesítése,
  • Új ügyfelek, bérlők felkutatása,
  • Marketing stratégia kidolgozása, cég képviselete szakmai rendezvényeken,
  • Kormányzattal, önkormányzatokkal és a brókerekkel való kapcsolattartás,
  • Műszaki, jogi problémák menedzselése.

Elvárások

  • Ipari, kereskedelmi ingatlanfejlesztő cégnél szerzett értékesítési vagy üzletfejlesztési tapasztalat,
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Dinamikus csapat.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7607"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

 Link megjelenítése