www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési igazgató

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

Megbízónk egy nagy múlttal és komoly piaci részesedéssel rendelkező, nemzetközi piacokon tevékenykedő pénzintézet, amelynek vezetői köréhez keresünk tapasztalt

Üzletfejlesztési igazgatót.

A pozíció célja:

-          hogy összefogja a Sales (retail és vállalati szegmensek), marketing és elemzési területeket és azok hatékonyságán keresztül, növekedjen az ügyfélállomány.

Feladatok:

-          a Sales, marketing és elemzési területek összefogása, vezetése (közvetlen riport kb. 7-8 fő)

-          ügynöki hálózat fejlesztése, hatékonyságának növelése

-          sales terület hatékonyságának vizsgálata, növelése

-      célszámok megadása és kompenzációs csomagok áttekintése, esetleg megváltoztatására való javaslattétel

-          fiókhálózati struktúra vizsgálata

-          a területek folyamatainak áttekintése, fejlesztési javaslatok megtétele és véghezvitelének ellenőrzése

-          az összes jelenlegi piaci kommunikációs csatorna áttekintése, fejlesztése (online, offline, rádió, TV, közösségi oldalakon való megjelenés, események, szponzoráció, stb.)

-          inputok megadása a termékfejlesztésekhez

Elvárás:

-          felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) lehetőleg gazdasági végzettség

-          pénzintézeti, befektetési, treasury, stb. területen szerzett vezetői tapasztalat

-          pénzügyi, befektetési termékek piacának ismerete

-          angol nyelvismeret

-          gyors gondolkodás módú, a folyamatok elemzésére való képesség, emberközpontú vezetési szemlélet, eredményorientált gondolkodás mód

Juttatás:

-          a pozíciónak megfelelő juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát küldje el e-mailben irodánkhoz. E-mail cím megjelenítése Érdeklődni 06-20-9339-705-ös telefonszámon, Mihalek Zoltánnál lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol