www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1017664

Feladatok:

  • Az ügyfél dokumentumkezelési megoldásainak kidolgozása komplex javaslattal a nyomtatási környezet optimalizálására az igények felmérésével, elemzésével
  • Üzleti projektekhez készítendő nyomtatási szakértői elemzések kidolgozása (adatgyűjtés, kalkuláció, elemzés, eredmény-prezentáció)
  • Értékesítőkkel és műszaki szakértőkkel való együttműködés
  • Az új dokumentumkezelési megoldás javaslatának az ügyfelek részére történő bemutatása
  • Az új nyomtatási megoldás bevezetésének koordinálása

Elvárások:
  • Nappalis aktív vagy passzív hallgatói jogviszony, gazdasági illetve műszaki IT területen
  • Erős számítógépes ismeretek (kiemelten MS Excel és Word)
  • Angol nyelvismeret
  • Kiváló elemző képesség illetve fejlett „lényeglátás”
  • Precizitás, kreativitás és kezdeményezőkészség
  • Ügyfél centrikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség
  • „ B” kategóriás vezetői engedély

Juttatások:
  • Nagy múltú, piacvezető multinacionális társaság támogatói háttér
  • Önmegvalósítás és karrierépítés
  • Szakmai fejlődés
  • Professzionális háttér

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet. E-mailed tárgya legyen: ÜZL-KONDEB

Munkavégzés helye:
  • Debrecen

Egyéb információk:
Munkaidő: Heti 20 óra minimum hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztással