www.cvonline.hu

Üzletfejlesztési és Értékesítési Menedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 738367

Vegyipari alapanyag disztribúcióval foglalkozó, a világ több mint 40 országában tevékenységet folytató, európai központú, dinamikusan terjeszkedő partnercégünk budapesti csapatába új munkatársat keresünk a következő, stratégiai fontosságú pozícióba:

Feladatok:
  • A hazai értékesítési lehetőségek feltárása, vegyipari termékek, alapanyagok direkt értékesítése a végfelhasználó vállalatok részére;
  • Új, potenciális ügyfelek megkeresése - tárgyalások döntéshozói szinten;
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, ügyféllátogatások országszerte;
  • Projektmenedzsment teljes körűen: igényfelmérés, termékportfólió szakmai szintű ismertesése, árajánlatadás, ajánlatok követése, szerződéskötés, kommunikáció folytonosságának fenntartása;
  • Kapcsolattartás gyártókkal, külső-belső érintettekkel nemzetközi szinten;
  • Folyamat- és termék-körfejlesztés, részvétel új irányok meghatározásban, stratégia kidolgozásban - a hazai igények figyelembe vételével;
  • Riportok, kimutatások készítése, adminisztráció.
Elvárások:
  • Vegyész/vegyészmérnök végzettség vagy szakirányú tapasztalat elvárás;
  • Legalább 3-6 év multinacionális közegben szerzett B2B értékesítési tapasztalat (tárgyalások folytatása döntéshozói szinten);
  • Iparág ismerete, vegyipari termékek értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás elengedhetetlen;
  • Stratégiai gondolkodásmód, önálló munkavégzés;
  • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • Amit a munkaadó kínál:
  • Versenyképes alapfizetés + bónusz,
  • Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop,
  • Stabil, nemzetközi háttér, hosszú távú lehetőség, növekvő feladat-felelősségi kör;
  • Összetett, kihívást jelentő munkakör, szakmai fejlődés, folyamatos tanulási lehetőség.
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • Támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt;
  • Piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.