Megbízható nemzetközi pénzügyi tanácsadó partnerünk részére keresünk új munkatársat

ÜZLETFEJLESZTÉSI ASSZISZTENS
 (HF 11-7707)

pozícióba.

Feladatok:

  • Részvétel a cég üzletfejlesztési stratégiájának megvalósításában,
  • Részvétel a cég piaci lehetőségeinek feltérképezésében,
  • Versenytárselemzéssel, piackutatással kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Potenciális partnercégek felkutatása, targetlisták összeállítása, kontaktlisták építése,
  • Hideghívások lebonyolítása,
  • Üzleti találkozók egyeztetése,
  • Hívások adatai alapján CRM adatbázis építése, karbantartása,
  • Tenderanyagok, ajánlatok összeállításában való részvétel,
  • Az üzletfejlesztési igazgató munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • B2B hideghívásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kimagaslóan jó munkakörülmények
  • Kiemelkedő jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7707"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése