www.cvonline.hu

Üzletek belső kialakításának műszaki menedzsere

  • A hirdetés 820 napja lejárt

Budapesti vállalkozás

a következő pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • üzletek berendezési feladatainak előkészítése menedzselése és megvalósítása
  • a berendezési raktár napi szintű irányítása és kezelése
  • Raktározási adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal, ajánlatok bekérése és kontrollja.
  • Fentiek komplett adminisztrációs háttere, ajánlat készítése.

Elvárások:

  • jó műszaki érzék és beállítottság
  • szervezőkészség logisztikai képesség
  • irodai tapasztalat
  • gyakorlott felhasználó szintű excel, world, internet,
  • Jó kommunikációs készség.
  • Kiváló probléma megoldó képesség.
  • Rugalmasság, türelem, empátia.
  • min. érettségi
  • jogosítvány

Előny:

  • A területen szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Üzletberendezési témakör ismerete
  • Raktározási program ismerete
  • CAD és CORELL program haladó szintű ismerete.
  • TERC – KING program ismerete.
  • Építőipari, épületgépészeti, témakör ismerete
  • német és angol nyelvtudás

Egyéb információ:

  • Főállású munkakör, stabil díjazás.
  • Szombat, vasárnap és éjszakai munkavégzés lehetséges.

Munkavégzés helye:

Budapest XVII. kerület és az ország egész területe

Jelentkezés: fényképes fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzát megküldésével lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő