www.cvonline.hu

Üzletágvezetői asszisztens(RR-6197)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 782841
lejárt

Megbízónk az elektronikai ipar egyik jelentős, világszerte ismert, innovativitásáról és minőségi termékeiről híres szereplője.
Szervezési teendők ellátása, megbeszélések/tréningek előkészítése, és az ezzel kapcsolatos ellenőrzési feladatok ellátása (tárgyalási helyszín biztosítása, társüzletágakkal mindennapi szintű egyeztetés, üzletági beszerzési teendők); Információk mindennapi pontos továbbítása belső és külső partnereknek a megfelelő formában és módon; Telefonhívások / Megbízók / Munkavállalók fogadása; Munkavállalók németországi tartózkodásának koordinálása (pl.: kiutaztatások szervezése és elszámolása); Bejövő számlák esetenkénti intézése, időnyilvántartás, költségtervezések készítése és megvalósulásának felügyelete; Az adminisztratív folyamatok optimalizálása, az üzletág működésének hatékony javítása.

Elvárás:
Felsőfokú végzettség;
Hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat;
Felsőfokú, tárgyalóképes német- ÉS középszintű angolnyelv-tudás;
Komoly, határozott fellépés;
A kitűzött célokat következetesen és önállóan megvalósítani tudó személyiség;
Felhasználói szintű PC (Word, Excel, PowerPoint) tudás.

Előny:

Amit nyújtunk:
Nagyvállalati környezet;
Versenyképes bérezés;
Fejlődési lehetőség.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator