www.cvonline.hu
Üzletágvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896576
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnerünk induló üzletágának kialakítására és menedzselésére keresünk Üzletágvezetőt
Az üzletág feladata a cégcsoport kiskereskedelmi szektor számára készülő termékek definiálása, specifikálása, piacra lépés megszervezése és menedzselése.

Feladatok

  • Az üzletág kereskedelmi stratégiájának kialakítása, akciótervek megvalósítása.

  • Az elfogadott üzleti terv teljesítése.

  • A termékfejlesztési koncepciók részletes kidolgozása, specifikálása, majd megvalósítása

  • Eredmények értékelése, visszacsatolás a fejlesztési folyamatokba

  • Egyéb piaci igények feltárása, javaslattétel új termékek, szolgáltatások felvételére

  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, piackutatás, piacfelmérés, konkurenciaelemzés

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, üzleti lehetősége új ügyfelek felkutatása.
  • Elvárások

  • Komplex IT megoldások, IT üzemeltetési szolgáltatás értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat

  • Aktív kapcsolatrendszer előny a pozíció betöltéséhez

  • Képesség egy nagyobb csapat irányítására, szakmai támogatására, motiválására

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

  • Erős prezentációs készség

  • Céltudatos, megoldás centrikus attitűd

  • Amit ajánlunk

    Kategória
    IT / Informatika
    Régió