www.cvonline.hu
Üzletágvezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 868655
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnerünk induló üzletágának kialakítására és menedzselésére keresünk

Üzletágvezetőt

Az üzletág feladata a cégcsoport kiskereskedelmi szektor számára készülő termékek definiálása, specifikálása, piacra lépés megszervezése és menedzselése.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzletág kereskedelmi stratégiájának kialakítása, akciótervek megvalósítása.
  • Az elfogadott üzleti terv teljesítése.
  • A termékfejlesztési koncepciók részletes kidolgozása, specifikálása, majd megvalósítása
  • Eredmények értékelése, visszacsatolás a fejlesztési folyamatokba
  • Egyéb piaci igények feltárása, javaslattétel új termékek, szolgáltatások felvételére
  • Az ügyféligények pontos feltérképezése, piackutatás, piacfelmérés, konkurenciaelemzés
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása, üzleti lehetősége új ügyfelek felkutatása.

Elvárások:

  • Komplex IT megoldások, IT üzemeltetési szolgáltatás értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív kapcsolatrendszer előny a pozíció betöltéséhez
  • Képesség egy nagyobb csapat irányítására, szakmai támogatására, motiválására
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Erős prezentációs készség
  • Céltudatos, megoldás centrikus attitűd

Amit kínálunk:

  • nagyfokú önállóság az üzletág tevékenységét és szervezését tekintve,
  • kihívásokkal teli, változatos és felelősségteljes munkakör,
  • magas színvonalú modern munkakörnyezet,
  • versenyképes juttatás

Kategória
IT / Informatika
Régió