www.cvonline.hu
Üzletágvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.28.
Jelentkezési határidő: 2014.10.31.
Hirdetés azonosító: 862481
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Induló Smart Commerce üzletágunk kialakítására és menedzselésére keresünk Üzletágvezetőt, aki innovatív megoldások és K+F technológiák hasznosításával teheti meghatározó piaci szereplővé cégcsoportunkat. Az üzletág feladata a cégcsoport technológiai bázisára épülő, a hagyományos és az elektronikus kiskereskedelmi szektor számára készülő ICT megoldások, termékek definiálása, specifikálása, piacra lépés megszervezése és menedzselése.
Főbb feladatok, munkák:

- Az üzletág kereskedelmi stratégiájának kialakítása, akciótervek megvalósítása.
- Az elfogadott üzleti terv teljesítése.
- Feladatok termékfejlesztési területen:
- Az üzleti tervben meghatározott termékfejlesztési koncepciók részletes kidolgozása, specifikálása, a műszaki fejlesztéshez szükséges üzleti szempontrendszer megadása, kialakítása fejlesztése
- Az üzleti tervben meghatározott termékfejlesztési koncepciók piaci megvalósítása, a piacra helyezés előkészítése, tervezése és megvalósítása
- Műszaki termékfejlesztési eredmények értékelése, visszacsatolás a fejlesztési folyamatokba
- Piaci igények feltárása, javaslattétel új termékek, szolgáltatások felvételére
- Feladatok piacra vezetés területén:
- Új termékek piacra vezetési stratégiájának kidolgozása, előkészítése és megvalósítása
- Termékértékesítés megszervezése, egyedi ügyféligények megfogalmazása, kezelése és közvetítése a programozói csapat felé
- Az ügyféligények pontos feltérképezése, piackutatás, piacfelmérés, konkurenciaelemzés
- Ügyfélkapcsolatok ápolása, üzleti lehetősége új ügyfelek felkutatása.
- A portfólió megtartása és növelése érdekében ügyfélkapcsolati tervek készítése, végrehajtása

Követelmények
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Irodatechnikai és/vagy IT eszközök, komplex IT megoldások, IT üzemeltetési szolgáltatás értékesítésben szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat és aktív kapcsolatrendszer előny a pozíció betöltéséhez
- Célpiaci és szektor ismeret
- Minimum 3-5 év vezetői tapasztalat
- Képesség egy nagyobb csapat irányítására, szakmai támogatására, motiválására
- Minőség- és eredményorientált munkavégzés
- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Céltudatos, megoldás centrikus attitűd
- Gyakorlott, magabiztos prezentációs készség
- Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Kategória
IT / Informatika
Régió