www.cvonline.hu

ÜZLETÁGVEZETŐ

  • A hirdetés 420 napja lejárt

26 éve a piacon levő vállalatcsoport részeként, ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó cégünkhöz
keresünk
határozott fellépésű, ambiciózus munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
  • minőségbiztosítási rendszer működtetése, fejlesztése
  • munkáltató jogkör gyakorlása 150-200 fő felett
  • belső oktatások képzések szervezése
  • munkakörök kialakítása toborzás
  • egyéni teljesítmények elszámolása
  • munkavédelem, motivációs rendszer működtetése
  • kimenő számlák és azok alapjául szolgáló teljesítésigazolások beszerzése elkészítése
  • hatékonyság mérési, elemzési feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • people menedzsment tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Office programok magabiztos használata
  • szolgáltatói attitűd
  • proaktív

Előny:

  • ingatlanüzemeltetés terén, avagy rendezvényszervezőként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • sokrétű, változatos, érdekes feladatkör

Munkavégzés helye: Budafok

Amennyiben felkeltette érdeklődését a fenti tevékenységi körök, és úgy érzi képes ellátni, vagy felnőni a feladatokhoz, szíveskedjen elküldeni önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő