www.cvonline.hu

ÜZLETÁGVEZETŐ – PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 894 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári Hőszig Kft.

munkatársat keres

Feladatai

  • A Hőszig Kft. nyílászáró termékeire vonatkozó értékesítési stratégia kidolgozása (nyílászáró piac ismerete, vevőkör definiálása, árképzés, szerződési és garanciális feltételek kialakítása, marketing eszközök alkalmazása),
  • a nyílászáró termékekhez kapcsolódó projektek felkutatása, komplex árajánlatok összeállítása műszaki dokumentáció és helyszíni felmérés alapján,
  • elnyert projektek teljes körű lebonyolítása, a megrendelés alapján a gyártás és a kiszállítás megszervezése, kivitelezési munkálatok előkészítése, ütemezése, irányítása és ellenőrzése, teljesítésigazolással kapcsolatos dokumentációk elkészítése,
  • kapcsolattartás a kivitelezésben érintett üzemegységekkel, külső beszállítókkal és kivitelezőkkel,
  • fizetési feltételek betartatása, kintlévőségek eredményes kezelése,
  • reklamációkezelés, ügyfél elégedettség növelése,
  • értékesítési célok teljesítése.

Elvárások

  • Építőipari, műszaki területen szerzett kivitelezési és értékesítési tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Office programcsomag magabiztos használata
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Lojalitás, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő