www.cvonline.hu

Üzletági Kontroller

  • A hirdetés 355 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. pénzügyi és informatikai igazgatósága

 munkatársat keres.

Akinek főbb feladatai:

  • tervezés, terv-tény összehasonlítás, elemzés-ellenőrzés
  • havi pénzügyi zárások, jelentések
  • rendszeres és eseti riportok készítése
  • döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás
  • Jelentési rendszer folyamatos fejlesztése, után követés
  • Jelentések megbízhatóságának javítása
  • SAP riportok és folyamatok fejlesztése

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettségű
  • 2-3 éves, FMCG vagy logisztikai cégnél szerzett szakmai (kontrolling/elemzői) gyakorlattal
  • magas szintű SAP, BW/BI felhasználói, ill. táblázatkezelő, adatbázis kezelő ismeretekkel rendelkezik
  • középfokú angol nyelvismerettel rendelkezik
  • mérlegképes könyvelői képesítés előny

Képességek:

  • kommunikációs készség
  • precizitás
  • problémamegoldó készség
  • analitikus gondolkodásmód

Személyes jellemzők:

  • pontosság
  • felelősségtudat
  • terhelhetőség

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény megjelölésével 2016. augusztus 15-ig a lenti e-mail címre szíveskedjenek elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol