www.cvonline.hu

Üzletági asszisztens

  • A hirdetés 713 napja lejárt

A

Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

Növényvédőszer üzletágához

üzletági asszisztens

munkatársat keres

olyan szakember személyében, aki:

  • legalább középfokú iskolai végzettséggel és a CRM rendszer ismeretével rendelkezik,
  • növényvédőszer kereskedelmi tapasztalattal és piaci ismeretekkel bír,
  • jellemzője a nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség, precíz, pontos munkavégzésre képes önállóan és csapatban egyaránt.

Felsőfokú iskolai végzettség, középfokú angol nyelvtudás valamint az SAP rendszer ismerete előnyt jelent.

A leendő munkatársak fő feladata lesz:

  • az üzletág adminisztratív feladatainak ellátása,
  • kapcsolattartás a Genezis Partnerhálózat területi üzletkötőivel,
  • jelentések, kimutatások, elszámolások készítése.

A munkavégzés helye: Budapest

Bérezés megegyezés szerint.

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2015. január 19-ig az alábbi címek egyikére kérjük eljuttatni:

Nitrogénművek Zrt.

Személyügyi osztály

8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.

E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő