www.cvonline.hu

Üzletágfejlesztő, Business Developer

  • A hirdetés 240 napja lejárt

Szeret utazni? Jól kommunikál? Szeret önállóan dolgozni, teljesítményorientált típus? Vezetői, dinamikus alkatnak tartja magát? Nyitott új és izgalmas feladatokra?
Akkor várjuk a Rovitex Hungária Kft. csapatába az alábbi munkakörben:

Főbb feladatok:

  • Key Account partnerek kibővítése, HoReCa vonal fejlesztése
  • Új export partnerek felkutatása és akvirálása kreatív, egyedi módszerekkel is
  • Aktív részvétel az e-kereskedelmi üzletág bevezetésében
  • Márkaüzenetek piacra juttatása egyedi, kreatív módszerekkel
  • Kereskedelmi terület átfogó megismerése, hálózat fejlesztése
  • Terület adminisztrációja, jelentési kötelezettség
  • Meglévő KA és export partnereink gondozása, kiszolgálása, folyamatos kapcsolattartás

Álláshoz tartozó elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns tapasztalat
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Rugalmas, proaktív gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat

Amit mi kínálunk:

  • Stabil hátteret, hosszú távú munkalehetőséget
  • Bővülő feladatkörökkel, izgalmas kihívásokkal teli munkát, fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes, sikerarányos fizetést
  • Nagyfokú önálló és felelős munkavégzést, komoly háttértámogatással

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás
  • E-kereskedelmi szakmai tapasztalat, online marketing eszközök magas szintű ismerete.
  • Hasonló munkakörben, kereskedelemben szerzett tapasztalat.

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú Motivációs Levelét, Önéletrajzát, Bérigényét az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva küldeni. Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Üzletágfejlesztő, Business Developer

Helyek Pécs
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol