www.cvonline.hu

Üzletág Vezető

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 992808
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal hazánk legnagyobb és legkomplexebb logisztikai szolgáltatásokat nyújtó vállalata részére keresünk üzletág vezető pozícióba munkatársat!

Feladatok:

  • Kiemelt dedikált flotta managelése, ügymenetének irányítása,
  • Divízióvezetők munkájának koordinálása, irányítása
  • Az üzletág gazdaságos működtetése
  • Árbevétel maximalizálása mellett a flották futásteljesítményének optimalizálása
  • Területének működésével kapcsolatosan statisztikai és teljesítmény információkat biztosít a felettese számára

Elvárások:

  • Minimum 40-50 szerelvénnynel rendelkező flotta irányításában szerzett gyakorlat
  • Közúti fuvarozás, szállítmányozás területen legalább 5 éves közép vezetői tapasztalat
  • Hűtős flotta irányításában szerzett tapasztalat
  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú felsőfokú végzettség Logisztika/Szállítmányozás/közúti fuvarozás
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Határozott következetes vezetői attitűd,
  • Empatikus személyiség, erős elhivatottság
  • Stratégiai gondolkodás, erős elemző és döntési képesség

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörülmények
  • Multinacionális cégnél szerezhető tapasztalat
  • Átlag feletti kereset
  • Céges autó biztosítása
  • Jutalom, cafeteria és utazási költségtérítés

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a Link megjelenítéset követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése