www.cvonline.hu

Üzletág vezető

  • A hirdetés 1116 napja lejárt

Fémmegmunkálással, fémtömegcikk gyártásával foglalkozó budapesti telephelyű gyártó cégünkhöz értékesítési stratégiánk megvalósítása céljából

üzletág vezetőt

 keresünk.

Ha szeretne egy több, mint 100 éve stabilan működő, komoly szakmai kihívásokat teljesítő, sikeres cégnél dolgozni, jelentkezzen hozzánk!

 Új kollégánk feladatai:

  • Fő termékvonalunkhoz kapcsolódó értékesítési és beszerzési tevékenység irányítása, vezetői feladatok ellátása, az üzletág felfuttatása
  • Legfőbb partnereinkkel és megrendelőinkkel való kimagasló minőségű kapcsolattartás
  • Együttműködés a funkcionális szervezetek vezetőivel
  • Pályázatok előkészítése új, egyedi ipari projektek céljából, új üzleti lehetőségek feltárása
  • A társaság technológiáival megoldható termelői kapacitás értékesítése, bérmunka keretein belül is
  • Termelés előkészítési feladatok
  • Döntés előkészítés műszaki, kereskedelmi jellegű kérdésekben.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki vagy gépészmérnöki végzettség (Msc)
  • Erős műszaki ismeret mellett értékesítésben, marketing területen szerzett tapasztalat
  • Termelésben szerzett tapasztalat
  • Vezetési, szervezési tapasztalat, jó szervező készség
  • Jó kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Üzleties megjelenés, fejlett kommunikáció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélközpontúság, önállóság, folyamatorientáltság
  • Aktív, magabiztos angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Terhelhetőség, egyszerre több feladat elvégezése, nem ritkán rövid határidővel

Amit kínálunk:

  • tapasztalatot szerezhet és sokat tanulhat a minőségi termékek gyártásáról és nemzetközi kereskedelméről
  • tagja lehet csapatunknak, ahol számítunk aktív és önálló munkavégzésére
  • családias munkakörnyezetben dolgozunk, nincsenek multis allűrjeink
  • stabil, bejelentett munkahelyet biztosítunk, hosszú távú munkalehetőséggel
  • a munkavégzéshez biztosítunk számítógépet, mobiltelefont
  • a munkarendünk: teljes munkaidős

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre várjuk. Ha van referencia levele, kérjük, azt is mellékelje.

A munkát azonnali munkakezdéssel kínáljuk.

Jelentkezési határidő: 2014. július 6.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol