www.cvonline.hu

German Speaking Vendor Contact Management Associate

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.29.
Jelentkezési határidő: 2017.04.06.
Hirdetés azonosító: 1101840

Vendor Contact Management Associate pozícióba keresünk munkatársat amerikai hátterű, globálisan piacvezető partnerünk pozsonyi központjába. Megbízónk a világ legnagyobb online kereskedelmi platformjának üzemeltetője és hosszú távra, csapatbővítés miatt keres kollégákat folyékony angol és német nyelvtudással pozsonyi Contact centerébe.

Partnerünk magas színvonalú szakmai környezetet, kimagasló alapfizetést, re lokációs csomagot, extra szabadnapot és tréningeket biztosít a Vendor Contact Management Associate-ek számára.

A Vendor Contact Management Associate legfontosabb feladatai:

  • Németországi, svájci és ausztriai ügyfelek igényeinek felmérése
  • Üzleti potenciál feltérképezése, valamint megrendelők támogatása
  • Üzleti partnerekben felmerülő kérdések megválaszolása telefon, valamint email segítségével
  • Account Managerek munkájának napi szintű támogatása

Legfontosabb elvárások a Vendor Contact Management Associate szemben:

  • Legalább középfokú, preferáltan felsőfokú végzettség
  • Legalább 0.5-1 év ügyfélorientált környezetben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Aktív, tárgyalóképes angol és német nyelvtudás szóba és írásban egyaránt

Munkavégzés helye: Pozsony, Szlovákia

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.