www.cvonline.hu

Üzletág Adminisztrátor

  • A hirdetés 471 napja lejárt

Partnercégünk egy nemzetközi vállalat, amely ipari megoldásokat kínál Partnerei számára.

Megbízásukból keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

ÜZLETÁG ADMINISZTRÁTOR

Az ideális jelölt az alábbi feladatok látja el:

  • Minden megrendelés rögzítése a rendszerben, és az ügyfél által kért teljesítési időpont naprakészen tartása
  • Rendelés visszaigazolás, szállítási értesítés elkészítése
  • Gyártástámogatási folyamat követése, betartása; gyártási határidők lekérése
  • Berendezések szállításának megszervezése, ügyféllel történő egyeztetése
  • Leszállított berendezések teljesítéssel egyidejű számlázása, előlegbekérők, előlegszámlák kiállítása
  • Garancia dátumának rögzítése a rendszerben és a garanciajegyek kiállítása
  • Projektdokumentáció összeállítása és ügyfelek részére történő átadása/eljuttatása
  • Ügyfelekkel, kivitelezési csoporttal és gyárral való együttműködés minden berendezés szállítás tekintetében
  • Kiszámlázási előrejelzés heti frissítése, riport elkészítése
  • Egyéb, a berendezés üzletággal kapcsolatos adminisztráció
  • Bérleti gépek raktározásának és szállításának szervezése
  • Kintlévőségek kezelése, számlák határidőre történő kifizetésének elősegítése
  • Utazásszervezés az irodai munkatársak részére, kapcsolattartás az utazásszervező céggel
  • Flottamenedzsment (gépjármű és telefon)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Budaörs

Kontakt:

Kozma Noémi

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 591

Helyek Budaörs
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő