www.cvonline.hu

Üzemviteli asszisztens

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 912790

Flex állások

ÜZEMVITELI ASSZISZTENS

1 év határozott időre

Feladatok:

  • Üzemeltetési adminisztráció ellátása: számlaellenőrzés, levelezés, iratkezelés, megrendelések ügyintézése, adatgyűjtés, jegyzőkönyvek, prezentációk készítése stb.
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzemviteli szerződéses partnerekkel
  • Üzemviteli szerződések naprakészen tartása
  • Víz-, gáz- és villanyadatok naprakész nyilvántartása
  • Biztosítási ügyek intézése
  • Elvégzett beruházások, javítások és egyéb megrendelt munkák nyomon követése, munkalapok, teljesítésigazolások begyűjtése, ellenőrzése, archiválása,
  • Az üzemeltetési osztály angol nyelvű kommunikációjának a támogatása, fordítások készítése

 Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 2 év szervezésben és adminisztrációban üzemviteli / ügyviteli területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Word, Excel, Power Point ismeret