www.cvonline.hu

Üzemvitel koordinátor

  • A hirdetés 752 napja lejárt

A MICHELIN HUNGÁRIA KFT

Tuzséri telephelye

üzemvitel koordinátor

munkakörbe munkatársat keres.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol gyakorló nyelvtudás
  • szállítmányozási és kereskedelmi ismeretek
  • rendszerszemléletű gondolkodás
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • francia nyelvtudás előnyt jelent.

Főbb feladatok:

  • Alapanyagok kezelésével kapcsolatos adatkezelés az irányírási rendszerben, bevételezés, kiadás
  • Napi operatív feladatok végrehajtása a munkamódszerek szerint
  • Nemzetközi szállítási dokumentumok kezelése
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel
  • Vevői igények kezelése
  • Számlák kontrolálása

A munkavégzés helye: Tuzsér

Jelentkezési határidő: 2015. 09. 10.

Ha felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát az alábbi címre várjuk.

MICHELIN Hungária Kft  Tuzsér, Előtó u. 1. 4623.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol