www.cvonline.hu

Üzemvezető

Régió:

Csongrád
Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 985985
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal szegedi partnerünk számára keresünk Üzemvezető munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Termelési folyamatok kialakítása
  • Termékfejlesztői munkában való aktív részvétel
  • Teljes körű szakmai és diszciplináris felelősség vállalása egy kb. 20 fős munkatársi létszámú területen
  • Felelősségvállalás a terület költségvetéséért, minőségi és mutatószámaiért, darabszámaiért és termelékenységéért
  • Támogató területekkel (pl. logisztika, minőségbiztosítás) történő aktív, szoros együttműködés
  • A gyártáshoz, működéshez szükséges létszám-, és programtervezés

Elvárások:

  • Gyártó / termelő területen szerzett legalább 5 éves vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Solid Edge és AutoCAD magas szintű felhasználói ismerete
  • Különböző gyártástechnológiák (finommegmunkálás, esztergálás, marás, fúrás, lemezmegmunkálás) ismerete és tapasztalat azok gyakorlatbeli alkalmazásában
  • A minőségbiztosítási rendszer gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Terhelhetőség, stabilitás, határozott fellépés
  • Vállalkozói gondolkodásmód és vevőorientáltság

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges gépjármű
  • Fiatalos, kiváló munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség számos területen

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül. A jelentkezés feltétele magyar és angol nyelvű szakmai fényképes önéletrajzának feltöltése.

Kategória
Mérnök / Műszaki