www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Üzemvezető

munkatársat keresünk

vágóhíd vezetésére

Elvárások:

  • ambíció, teljes elkötelezettség, erős motiváció, fejlődési képesség és készség
  • vezetői/igazgatói munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • képesség a hozzá beosztott dolgozók csoportjának irányítására
  • legalább középfokú végzettség. Felsőfokú végzettség előnyt jelent; műszaki vagy gazdasági irányok előnyben
  • képesség a kitűzött célok hatékony megvalósítására
  • lelkiismeretesség és becsületesség
  • a számítógép kezelésének, különösen az MS WORD és az MS EXCEL programok jó ismerete

Feladatok:

  • az üzem dolgozóinak folyamatos felügyelete
  • az eszközök megfelelő műszaki állapotban tartása, a javítások és szemlék megszervezése
  • költséghatékony munkaszervezés
  • termelési folyamatok koordinálása

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye: Tiszavasvári

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő