www.cvonline.hu
Üzemvezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.28.
Jelentkezési határidő: 2015.10.29.
Hirdetés azonosító: 977329
lejárt
Üzemvezető

(Vas)

Pozícióleírás
Építőipari területen piacvezető, kiemelkedő tapasztalattal és eredményekkel rendelkező ügyfelünk számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörre:

Üzemvezető:

Feladatok:
- Az üzem munkavállóinak irányítása, motiválása és teljesítményük ellenőrzése,
- résztvétel az üzem termelési terv előkészítésében,
- javaslat tétel a gyár műszaki berendezéseinek javításável és beruházásaival kapcsolatosan,
- munka-,és tűzvédelem: aktív részvétel a gyári biztonsági tanács tevékenységében, teljesíti a MEBIR követekményeit,
- kapcsolattartás a hatóságokkal és a külső partnerekkel, különösen tekintettel a helyi önkormányza illetékeseire (tájékozódás tevékenységet érintő önkormányzati tervek, határoztatok)

Követelmények
Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi (műszaki) oklevél
- 5 éves vezetői gyakorlat
- magabiztos, aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás,
- határozott, vezetői fellépés,
- rendszerben gondolkodás képessége,
- B kategóriás jogosítvány

- Önálló, felelősségteljes munkakör,
- barátságos munkahelyi légkör,
- kedvező juttatáscsomag