www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 830 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár megyei élelmiszeripari üzemünkbe kiemelt bérezés mellett felvételt hirdetünk

üzemvezető

beosztásba.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az üzem szakmai irányítása, felügyelete
  • Termelési feladatok meghatározása, ellenőrzése
  • A termelés gazdaságosságának nyomon követése, szükséges intézkedések megtétele a hatékonyság javítására
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Költségek csökkentése, a minőség javítása, tervszerű és optimális anyaggazdálkodás
  • Napi problémák kezelése, folyamatos fejlesztési javaslatok kidolgozása.
  • Kapcsolattartás a termelés támogatásban résztvevő társosztályokkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Vezetői képességek
  • Gyakorlatias, termelés közeli hozzáállás, gondolkodás
  • Határozottság, megbízható, precíz és alapos feladat végrehajtás
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • minimum 10 éves szakmai tapasztalat
  • kiváló szervezőkészség
  • nagy teherbírás,
  • gyakorlott számítógép és alap szoftver kezelés

Bérezés: megállapodás szerint

Érdeklődni: +36 30 210-6666

                     +36 30 519-4429

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő