www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 768 napja lejárt

Élelmiszer-ipari cégcsoport keres

üzemvezetői

 munkakörbe munkatársat.

Feladat: Debrecenben található üzem vezetése

Elvárások:

  • felsőfokú élelmiszer-ipari végzettség
  • termelésirányítási gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • hasonló területen szerzett többéves gyakorlati tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói ismeret
  • saját gépjármű

A pályázatokat munkabérigény megjelölésével „Üzemvezető” jeligére 2015. június 16-ig kérjük. Csak a bérigényt tartalmazó pályázatokat értékeljük.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő