www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 915 napja lejárt

A lengyel és a magyar piacon piacvezető, üdítőitalok után visszamaradt, elhasznált alumíniumdobozok visszanyerésével és újrahasznosításával foglalkozó vállalat
munkatársat keres

AZ ÚJRAHASZNOSÍTÓ CÉGBEN VEZETŐI MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE
a munkakör célja, hogy felkészítse a munkatársat a PAPC Sp. z o.o. későbbiekben, Magyarország területén, újonnan nyíló üzemében

Üzemvezetői

munkakör betöltésére.

Elvárások:

  • magyar nyelvtudás – alapfeltétel,
  • lengyel nyelvtudás – alapfeltétel,
  • ambíció, teljes elkötelezettség, erős motiváció, fejlődési képesség és készség,
  • vezetői/igazgatói munkakörben szerzett gyakorlat előnyt jelent,
  • képesség a hozzá beosztott dolgozók csoportjának irányítására - alapfeltétel,
  • üzletkötői képesség,
  • legalább középfokú végzettség. Felsőfokú végzettség előnyt jelent; műszaki vagy gazdasági irányok előnyben,
  • képesség a kitűzött célok hatékony megvalósítására,
  • lelkiismeretesség és becsületesség,
  • B kat. jogosítvány (hivatalos kiküldetések),
  • saját gépkocsi előnyt jelent,
  • a számítógép kezelésének, különösen az MS WORD és az MS EXCEL programok jó ismerete,
  • az irodai eszközök (nyomtató, szkenner, fax stb.) kezelésének képessége.

Fő kötelezettségek:

  • megfelelő hely megkeresése a vállalkozás működésére (csarnok, iroda),
  • a kiürült alumínium dobozok beszerzésének megszervezése (felvásárlása a szabad piacon) az üzem folyamatos munkáját lehetővé tevő mennyiségben – ÜZLETKÖTŐI TEVÉKENYSÉG – a kiürült dobozok beszerzése hulladékosztályozóktól, szemétszállító vállalatoktól, színesfém felvásárlóktól – az italok után kiürült, alumínium dobozok stb. beszerzési árának egyeztetése,
  • munkatársak alkalmazása,
  • az üzem dolgozóinak folyamatos felügyelete (gépkezelők, targoncások, gépkocsivezetők – max. 8 fő),
  • raktári és pénztári okmányok kiállítása és ellenőrzése,
  • a vásárolt anyagokra és árukra vonatkozó számlák eredeti példányainak szakmai és formális ellenőrzése,
  • az eszközök megfelelő műszaki állapotban tartása, a javítások és szemlék megszervezése.

Amit ajánlunk:

  • teljes munkaidős munkaszerződést,
  • vonzó bért,
  • szakmai fejlődés és előmenetel lehetőségét,
  • munkát egy dinamikusan fejlődő cégnél,
  • részvételt a cég által szervezett integrációs rendezvényeken,
  • vezetői gyakorlatot egy lengyelországi üzemben (egyeztetés kérdése).

A munkavégzés helye:

  • a gyakorlat idején – a PAPC Sp. z o.o. egyik üzeme Lengyelország területén
  • a gyakorlat után – az új üzem Magyarország területén (Budapest környéke)

A jelentkezést és a szakmai önéletrajzot lengyel nyelven az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Lengyel, Magyar