www.cvonline.hu

Üzemvezető

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 907053

Fémipari partnercégünk bonyhádi telephelyére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzemvezető

Feladatok:
  • Külföldi partnernek történő termelés határidőre történő biztosítása
  • A termelési folyamatirányítás megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Beosztottak munkájának irányítása, koordinálása, segítése, ellenőrzése, értékelése
  • Költségoptimalizálás
  • Hatékony létszámgazdálkodás és szakmai képzés
  • Anyagellátás, karbantartás, termelés, raktár egységekre vonatkozó környezetvédelmi és minőségirányítási feladatok teljesítésének biztosítása
  • Heti rendszerességgel beszámolók készítése, cégvezetők folyamatos tájékoztatása
  • Hatékony együttműködés biztosítása a cégvezetés és a termelés között
Elvárások:
  • Műszaki végzettség
  • Műszaki gyártás teljes irányításában szerzett több éves tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • Határozott fellépés, gyors döntéshozatali képesség
  • Jó kommunikációs készség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi háttér
  • Folyamatos képzések
  • Magas technológiai szintű gyártókörnyezetben történő munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Bonyhád
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül, a megpályázott munkakör, és munkavégzési hely (Üzemvezető Bonyhád) tárgy mezőben történő feltűntetésével. Bővebb információ: 20/66 55 061