www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 773 napja lejárt

Magyar tulajdonú, folyamatosan bővülő és fejlődő cégünk szécsényi lapszabászati és CNC megmunkálási központjába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzemvezető

Feladatok

  • Az üzem működésének teljes felügyelete
  • Gyártáshoz kapcsolódó fő- és alapanyagszükséglet tervezése
  • Speciális fém és faipari területen való munkavégzés
  • A termelés megszervezése és végrehajtása a megrendelések alapján, figyelembe véve a határidőket, költséghatékonyságot és a minőségi követelményeket
  • 50 fő munkájának koordinálása;
  • Munkaerő tervezése, felügyelete, fejlesztése és ellenőrzése
  • A dolgozók értékelése teljesítmény, szaktudás, jelenlét és rugalmasság szemszögéből

Elvárások

  • gépészmérnöki vagy gépésztechnológusi végzettség
  • minimum 8-10 év szakmai tapasztalat (fém-és faipari területen szerzett tapasztalat előny)
  • jártasság CNC vezérlésű gépek aktív üzemeltetésében, előkészítésében és programkészítésben
  • Tervezésben (CAD) szerzett tapasztalat
  • Emberek vezetésében, motiválásban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem + juttatási csomag
  • Bejárási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Szécsény

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát bérigénye megjelölésével kérjük juttassa el az alábbi email címre.

Helyek Nógrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő