www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 1097 napja lejárt

Magyar élelmiszeripari cég pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Üzemvezető

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártás megszervezése, felügyelete,
  • Kapcsolattartás a cég egyéb üzemegységeivel
  • Vállalatirányítási rendszer naprakész vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszeripari felsőfokú szakmai végzettség
  • Minimum 5 év hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Minimum 3 év vezetői gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus fiatal csapatban való együttműködés
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Kelet-Magyarország

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő