www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Iparágában meghatározó magyar tulajdonú élelmiszer-ipari cégcsoport keres

üzemvezetői

munkakörbe munkatársat.

Feladat:

Hajdú-Bihar megyében található üzem vezetése

Elvárások:

  • felsőfokú élelmiszer-ipari végzettség
  • termelésirányítási gyakorlat
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • átlagon felüli munkabírás

Előny:

  • hasonló területen szerzett többéves gyakorlati tapasztalat
  • integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói ismeret
  • saját gépjármű

A pályázatokat „Üzemvezető” jeligére, munkabérigény megjelölésével

2014. július 31-ig megküldeni.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő