www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ

  • A hirdetés 1167 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári HŐSZIG Kft. árnyékolástechnika részlege

ÜZEMVEZETŐ

munkatársat keres

Feladatai

  • Vezetése alá tartozó üzemegység hatékony irányítása
  • Megrendelőkkel történő folyamatos egyeztetés
  • Műszaki segítségnyújtás az árajánlat készítés során
  • Beépítések megszervezése, fuvarszervezés
  • Garanciális problémák kezelése, ügyfélkommunikáció
  • Üzem átszervezése a gyártási hatékonyság, átláthatóság és minőségfejlesztés érdekében
  • A technológiai előírások, minőségi követelmények és szállítási határidők betartatása az irányítása alá tartozó területen
  • Pontos anyagkövetés, felelős anyagfelhasználás
  • Fentieket biztosító folyamatok kialakítása, bevezetése, betartatása
  • Utókalkulációk készítése, elemzése
  • Munkavédelmi biztonság betartatása

Elvárások

  • Árnyékolástechnika területén szerzett több éves tapasztalat, piac-, és termékismeret
  • Középfokú műszaki végzettség, műszaki érzék
  • Minőségtudatosság, problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség, ügyfélszemlélet
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat, munkatársak hatékony vezetése, motiválása
  • Határozott fellépés, önálló munkavégzés
  • Lojalitás, megbízhatóság, tulajdonosi szemlélet

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő