www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 1062 napja lejárt

 Több mint 20 éves textilipari magyar vállalkozás lelkes, szorgalmas és egyenes

gondolkodású

Üzemvezetőt

keres.

Feladatok:

  • Minden, varrodával kapcsolatos tevékenységek irányítása
  • Szoros együttműködés a külföldi partnercéggel
  • Gyors reagálás, határozott döntéshozatal.
  • Rendszeres jelentés az Ügyvezető Igazgatónak

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű német nyelv ismerete szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Nyitott, kezdeményező, felelősségteljes, innovatív személyiség, jó tervező, szervező és ellenőrző készség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Több feladat egy időben történő menedzselése
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

Textilipari végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Autó, telefon
  • Teljes munkaidős állás

Munkavégzés helye:

Magyarország, Celldömölk (Tapolca)

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő