www.cvonline.hu

Üzemvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.20.
Hirdetés azonosító: 714955

Nagy múltú partnercégünk új munkatársat keres Budapestre 3000 adagos üzemi konyha élére a következő pozícióba: Üzemvezető

Üzemvezető

Feladatok:
  • több ezer adagos, egy műszakos üzemi konyha zökkenőmentes működésének biztosítása;
  • 25-30 fő munkájának koordinálása;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelések teljes körű felügyelete;
  • a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • részvétel étlapírásban;
  • minőségügyi szabályozások betartása;
  • vevői elégedettség biztosítása, problémák kezelése, pontos munkavégzés.
Elvárások:
  • legalább középfokú vendéglátó ipari végzettség, szakács végzettség előnyt jelent;
  • nyílt vendéglátóiparban, ill. közétkeztetés területén (minimum1000 adagos konyha) szerzett több éves gyakorlat;
  • 5 év vezetői tapasztalat;
  • tapasztalat a HACCP nagyüzemi konyhára történő alkalmazása terén;
  • gasztronómiai trendek, ételek, illetve a piac ismerete;
  • jó kommunikációs- és szervező készség, kiváló problémamegoldó képesség;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • Amit ügyfelünk kínál:
  • versenyképes alapbér, előrelépési lehetőség;
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • biztos szakmai és tulajdonosi háttér.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Főállású munkaviszony, heti 40 órás alkalmazás, hajnali munkakezdés, munkaidő 5:30-13:30, egyéb juttatás: mobiltelefon, irodai háttér, utazás támogatása
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió