www.cvonline.hu

Üzemvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 708894

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk ambiciózus munkatársat az alábbi munkakörbe:

Üzemvezető

Feladatok:
  • Egyenletes és folyamatos üzemelés megszervezése, a termelés operatív irányítása,
  • Gyártási folyamat felügyelete, gyártási program végrehajtása, napi termelési feladatok meghatározása,
  • Költségek tervszinten való tartása, illetve csökkentése, bizonylati fegyelem betartása,
  • Gyártásközi minőség-ellenőrzés megkövetelése, szúrópróbaszerű termékellenőrzés,
  • Műszakvezetők, üzemi személyzet operatív irányítása,
  • Jelentések, kimutatások készítése a felső vezetés felé.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Erős műszaki beállítottság,
  • Termelésirányításban szerzett vezetői tapasztalat,
  • Stabil, napi szintű üzleti kommunikációra alkalmas angol nyelvtudás,
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek,
  • Kimagasló szervezőkészség,
  • Vezetői ambíció.
Amit kínálunk:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • Béren kívüli juttatások, premizálási rendszer,
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Miskolc