www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 1220 napja lejárt

Külföldi tulajdonú megbízónk szegedi gyárában üzemvezető munkatársat keresünk. Termékeik - igényes, bonyolult acélszerkezetek - eljutnak a világ minden tájára.

Feladatok:

Példamutató hozzáállással és közös célok meghatározásával irányítja, összekovácsolja és motiválja az üzem csapatát.

Betartja és betartatja a munkabiztonsági előírásokat.

Részletesen ismeri a gyár termelési tervét, és az üzem feladatait. Ennek megfelelően meghatározza a csoportok számára az adott műszakban elvégzendő munkát.

Támogatást, segítséget nyújt a csoportvezetőknek.

Gondoskodik a szükséges termelő eszközök rendelkezésre állásáról, kiváló állapotáról.

Megtervezi és irányítja az üzemhez kapcsolódó logisztikai feladatokat, gondoskodik az anyagok és termékek folyamat szerinti mozgásáról.

Gondoskodik arról, hogy határidőre és csak csak hibátlan terméket adjon ki az üzem.

Pontosan elvégzi a termelésirányító rendszerben előírt műveleteket és az adminisztrációs feladatokat.

Elvárások:

Műszaki, felsőfokú végzettség.

Angol vagy német nyelvtudás.

Legalább 5 szakmai, illetve vezetői tapasztalat.

Acélszerkezet gyártási technológiáinak ismerete: Plazma és lézer vágás, hajlítás, forgácsolás, hegesztés, cementálás, hőkezelés, nitridálás.

Lean Management szemlélet, folyamat és termelékenység javító módszerekben való jártasság (VSM, 5S, SMED, Six Sigma stb.

Tud emberekkel bánni, megtalálja a helyes hangot, és járatos személyzeti ügyek kezelésében.

Termelésirányító rendszer használatában való jártasság, rutinos számítógép felhasználó

Juttatások:

Folyamatos fejlődési lehetőség.