www.cvonline.hu

Üzemvezető

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1190606

Szegedi székhelyű partnercégünk részére keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • egyműszakos termelésirányítói feladatok
  • a munkahelyre előírt termelési feladatok és technológiai előírások betartásának ellenőrzése és irányítása, a feldolgozási folyamatok során elkészült áruk minőségének ellenőrzése, ha kell javítása, újra beállítása
  • a gépen dolgozók munkájának minőségi és mennyiségi figyelése és ellenőrzése
  • hatékonyságot növelő munka- és üzemszervezési intézkedések kidolgozása és végrehajtása

Elvárások:
  • műszaki végzettség
  • több éves széleskörű munkatapasztalat
  • precizitás, terhelhetőség, önállóság
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • német-angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el a részletes, fényképes, szakmai önéletrajzát a megadott elérhetőségre E-mail cím megjelenítése, vagy kattintson a "jelentkezés" gombra.

Munkavégzés helye:
  • Szeged