www.cvonline.hu
Üzemvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1097252

Multinacionális hátterű megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzemvezető

Feladatok:

  • Irányítja és felügyeli egy kb. 200 fős üzem termelését, figyelembe véve a határidők betartását, költséghatékonyságot és a minőségi követelményeket
  • Folyamatosan optimalizálja a termelési eljárásokat és a gyártási költségeket, szervezi a hatékonyabb üzemi folyamatokat
  • Közreműködik, vezeti a beruházási terveket és projekteket
  • Ellenőrzi az anyag- és szerszámfelhasználást, a munkaidő, a biztonsági- és környezetvédelmi előírások betartását a termelésben
  • Felügyeli és koordinálja a LEAN folyamatokat, javaslatot tesz továbbfejlesztésükre
  • Közreműködik a vállalat stratégia koncepciójának kidolgozásában
  • Részt veszt a vezetői megbeszéléseken, a rendszeres termelési értekezleteken és minőségügyi megbeszéléseken

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • 4-6 éves termelés területén szerzett tapasztalat
  • Minimum 2 éves vezetői gyakorlat
  • LEAN, REFA és minőségirányítási ismeretek
  • Informatikai ismeretek: MS Office, termelésirányítási rendszer, ERP rendszer, CAD
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
  • Jó konfliktuskezelés, kreativitás, jó szervezőkészség
  • Vezetői képességek

Előny

  • Fémmegmunkáló vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.