www.cvonline.hu

üzemvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1086953

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk, saját csapatába keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • üzemterületen dolgozó 11-13 fős csoport irányítása
  • szakszerű döntés-előkészítés és végrehajtás
  • beszámolás a vezetőség felé

Elvárások:
  • fémipari technikusi végzettség vagy hegesztő, lakatos mestervizsga
  • számítógép ismeret
  • műszaki rajz olvasásban gyakorlat
  • vezetői tapasztalat
  • önálló munkavégzés

Juttatások:
  • kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben
  • versenyképes jövedelem

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Nyelv:
  • Angol(Amerikai)

  • Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés és megfelel az elvárásoknak küldje el önéletrajzát a megadott elérhetőségre vagy jelentkezzen 06-70/492-58-07-es telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Szeged

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád