www.cvonline.hu

Üzemvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1086700

Az intézményi vendéglátási piacon működő Budapesti székhelyű cégünk munkatársakat keres pozíció betöltésére
Feladatok:

  • a konyha élelmezési feladatainak zavartalan ellátása
  • az élelmezési anyagok beszerzése, átvétele, tárolása, nyilvántartása étlapkészítés
  • az élelmezéshez szükséges nyersanyagok kiadása
  • az elkészült ételek minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • a konyhai dolgozók munkaidő beosztásának, szabadságolási tervének elkészítése, az esetleges túlóra nyilvántartás vezetése
  • az élelmezési nyersanyag költségek betartásáról való gondoskodása táplálkozástudomány elvárásainak megfelelő korszerű, változatos étkeztetés biztosítása
  • a diétás ételek előírás szerinti megfelelőségének biztosítása

Elvárások:
  • legalább 3 év szakmában töltött gyakorlat
  • tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat

Juttatások:
  • stabil munkahelyi háttér
  • szakmai támogatás
  • étkezési támogatás
  • versenyképes jövedelem

Előnyök:
  • közétkeztetésben szerzett tapasztalat
  • szakács, dietetikus vagy élelmezésvezetői végzettség

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (üzemvezető)