www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 1081298
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

ÜZEMVEZETŐ

MEGBÍZÓNK:
Partnerünk egy magyar tulajdonban lévő nagykereskedés, angol használt ruha importjával, feldolgozásával, valamint értékesítésével foglalkozik. A használt ruhavásárlás: divat és szenvedély - ez járul hozzá munkájuk sikeréhez, és ez ösztönözi őket újabb és újabb kihívások keresésére. Szakmai tapasztalataik és tanulmányaik megalapozzák a hitet és elhatározást, amellyel a mindennapokban dolgoznak.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest 18. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Dinamikus, fiatalos, jó munkakörnyezet
  • Változatos, összetett, kihívást jelentő munka

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • 50-70 fős csapat irányítása, motiválása, munkarend kialakítása
  • A munkaállomások terveinek nyomon követése, teljesítményük értékelése, megbeszélések tartása, egységes kommunikáció kialakítása
  • Havi riportok elemzése, kimutatások készítése
  • Gyártásközi anyagmozgatások szervezése
  • Import és export árukiadáshoz a termelés és raktározás szervezése
  • Munka és tűzvédelmi előírások betartatása
  • A munkaállomások teljes körű felügyelete és irányítása, a kapacitások tervezése
  • A minőségi előírások teljesítése, a minőség fejlesztése, határidők betartása
  • A gyártási rugalmasság növelése, a gyártás szervezése, a tevékenység irányítása, a gyártási folyamatok fejlesztése, hatékonyság javítása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú gazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns vezetői gyakorlat  gyártó vagy termelő környezetben
  • Dinamikus, teljesítmény orientált személyiség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret, MS Office kiemelten fontos
  • Kiváló stressztűrő és problémamegoldó készség, jó szervezőkészség, terhelhetőség
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban (angolul interjúztatni kellene), középfokú szint

Ha úgy érzi, hogy szeretne ennek a sikeres csapatnak a tagja lenni küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti email címre.

Köszönjük!

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya