www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 167 napja lejárt

OSTORHÁZI BEVONATTECHNIKA Kft.

hosszú távra keres százhalombattai telephelyére,

Üzemvezető

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • festő üzem kapacitásának szervezése,
  • ajánlatok készítésében való részvétel,
  • üzem dolgozóinak irányítása,
  • bejövő, kimenő munkadarabokkal kapcsolatos adminisztráció,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel.

A pozíció betöltéséhez, amit kérünk:

  • felsőfokú végzettség (üzemmérnök, gépész vagy vegyész végzettség, gazdálkodás menedzser),
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat,
  • német-/angolnyelv tárgyalóképes használata,
  • irodai számítástechnikai felhasználói ismeretek.

Amit kínálunk:

  • sok munka,
  • európai színvonalú munkakörnyezet és eszközök,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • szakmai fejlődés, tanulmányok, továbbképzések lehetősége,
  • családi vállalkozásra jellemző jó munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Százhalombatta

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre vagy hívjon a 06-30/690-0016-os telefonszámon.

Helyek Budapest
Százhalombatta
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő