www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 351 napja lejárt

Bólyi Partnerünk számára keresünk

Üzemvezetőt!

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Feladatok:

  • Gyártási terv figyelése, terv szerinti gyártásütemezés
  • Beosztottak munkájának koordinálása
  • Kitűzött célok betartása/betartatása
  • Gyártási folyamatok fejlesztésében történő aktív részvétel
  • Belső folyamatok fejlesztése
  • Beszerzési igények megfogalmazása
  • Minőségi elvárások teljesítése
  • Termelés szakmai támogatása, iránymutatás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (előny: gépészmérnök)
  • Preferáltan 8-10 éves termelő cégnél töltött munkatapasztalat (ebből legalább 3-4 éves vezetői tapasztalat)
  • Vállalat-irányítási rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Fröccsöntési ismeret előnyt jelent
  • Erős szervezőkészség és jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erős angol nyelvtudás

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 órában
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehetséges a lenti e-mail címen. Az önéletrajz tartalmazzon referenciaszemélyeket és elérhetőségeket!

Helyek Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol