www.cvonline.hu

Üzemvezető

  • A hirdetés 418 napja lejárt

 Az

 Ecomissio Kft.

 magyar tulajdonban lévő, a magyarországi hulladékpiac egyik jelentős szereplője

Üzemvezető

 munkatársat keres alapvetően Tiszavasvári üzemébe és/vagy Tiszaújvárosban történő munkavégzéssel.

Feladatok:

  • az égető folyamatos működésének biztosítása az elérhető legmagasabb termelési szinten az érvényes előírások (környezetvédelmi, műszaki, munkavédelmi stb.) betartása mellett
  • az üzemi rend és tisztaság betartása, betartatása
  • az üzemeltető és karbantartó személyzet koordinálása, felügyelete, képzése
  • az üzemhez tartózó gépek és berendezések (munka-, és tűzvédelem, műszaki biztonság, stb.) megfelelő használatának felügyelete
  • az üzem energia-, anyag- és segédanyag felhasználásának folyamatos nyomon követése, koordinálása
  • a karbantartási munkák koordinálása
  • karbantartási segédanyagok és a tartalék alkatrészek készletének és beszerzési igények koordinálása

 Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú műszaki (gépészmérnök, vegyészmérnök) végzettség
  • üzemvezetésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • számítógépes ismeretek

 Előnyt jelent:

  • szakmai (hulladékgazdálkodás, égetés) területen szerzett gyakorlat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Jelentkezni 2016. május 27-ig a 3581 Tiszaújváros, Pf. 11. postacímen, vagy a lenti e-mail címre küldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Tiszaújváros
Tiszavasvári
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő