www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ

  • A hirdetés 480 napja lejárt

A BePRO Solutions Kft. (Link megjelenítése ) egy 5 éve alakult, gyorsan növekvő reklámeszköz gyártó manufaktúra. Átfogó szolgáltatást kínálunk, a kezdeti tervektől egészen a késztermékig, ezzel erősítve a cég üzenetét, márkáját.
Piacvezető szerepre törekvő, dinamikusan fejlődő, összetartó csapatunkba keresünk agilis, felelősségteljes, vezetői készségekkel rendelkező

ÜZEMVEZETŐ

munkatársat.

Feladatok:

  • felelősségvállalás a teljes gyártásért teljes üzemi tevékenység tervezése és irányítása
  • az üzem munkafeltételeinek és működésének biztosítása
  • a feladatok végrehajtására legalkalmasabb munkamegosztás kialakítása
  • az üzem erőforrásaival (anyagi és munkaerő) való gazdálkodás
  • az üzem működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása,
  • kb. 7-8 dolgozó motiválása, munkájának felügyelete és szervezése
  • a gyártás és a munkahelyek kialakításának felügyelése és folyamatos optimalizálása
  • az esetlegesen felmerült hibák javíttatása a gyártmánytervezővel
  • raktári készlet, valamint a gépek felügyelete és ellenőrzése
  • riportálás az ügyvezető felé
  • kapcsolattartás a Projektmenedzserekkel, a beszállítókkal és az alvállalkozókkal

Elvárások:

  • min. középfokú műszaki végzettség
  • egyedi gyártásban szerzett vezetői tapasztalat
  • együttműködési és delegálási képesség, határozott fellépés
  • MS Office ismeretek
  • eredményorientált személyiség, magabiztos problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Műszakirajz olvasási képesség

Előny:

  • lakatos, vagy faipari (bútorasztalos) üzemben szerzett tapasztalat,
  • reklámeszköz gyártásban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag (alapbér+ cafeteria+ laptop)
  • elismerés, megbecsülés
  • lehetőség fejlődésre, sikerre egy növekvő cégben
  • összetartó, kellemes munkahelyi légkör

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő