www.cvonline.hu

Üzemvezető-utánpótlás

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Határozott, talpraesett, vezetői ambícióval rendelkező végzett mérnököket keresünk, akár pályakezdőket is, akik a vezetőképzés sikeres lejártával üzemvezetőkké válhatnak.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy kohómérnöki vagy anyagmérnöki végzettség;
  • Aktívan használt, folyékony angol nyelvismeret;
  • Minimális tapasztalat és/vagy érdeklődés a hegesztőtechnológia iránt;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Vezetői ambíció;
  • Megbízhatóság, hitelesség;
  • Stressztűrő személyiség.

Előnyt jelent:

  • Hegesztési, hegesztő szakmérnöki, hegesztéstechnológiai szakirány,
  • Egyedi termékeket gyártó nemzetközi vállalatnál szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Motiváló munkakörnyezet,
  • Egyedi iparág megismerése, tudás szerzése,
  • Szaktekintélyektől való tanulás lehetősége,
  • Versenyképes jövedelem,

A munkavégzés helye: Kecskemét Szolnok Cegléd vonzáskörzete

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki