www.cvonline.hu

Üzemvezető / Termelésirányító

  • A hirdetés 685 napja lejárt

Szekszárdi munkavégzésre keresünk üzemvezető, termelésirányító munkatársat. Vállalkozásunk 20 éve tevékenykedik a gépipar területén, cégünk teljes egészében magyar tulajdonú. Fő tevékenységünk az egyedi vagy kis sorozatú gépek, eszközök, korszerű műszaki-gépészeti megoldások tervezése és gyártása az egyedi alkatrésztől a robotcelláig, gyártósorokig.

 üzemvezető / termelésirányító munkatárs

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • irányítja a termelési részleget, koordinálja és ellenőrzi a tevékenységet, értékeli az eredményeket
  • ellenőrzi a gyártás ütemezését, gyártási folyamatok betartását kiemelt figyelemmel a határidők, minőségi kritériumok betartására, hiba analizálást végez.
  • folyamatos működés felügyelete, az ehhez szükséges erőforrások rendelkezésre állásának biztosítása
  • termelési területek folyamatos ellenőrzése, teljesítmény mutatók nyomon követése
  • termelékenység javítása, költségcsökkentési lehetőségek feltárása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • műszaki végzettség (gépészmérnök előnyben)
  • 3-5 éves szakmai és vezetői tapasztalat nevezett munkakörben, illetve gépi megmunkálásban, forgácsolásban
  • ajánlat kidolgozásban való jártasság
  • anyag ismeret
  • terhelhetőség, határozott, magabiztos fellépés, célra orientált sikerre motivált beállítottság
  • pontosság, megbízhatóság
  • jó kommunikációs, koordinációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • stabil, hosszútávra tervező személyiség
  • Egyéni felelősségvállalás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3 műszakban történő gyártásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Együttműködő, magas színvonalú csapat
  • Kihívást jelentő, komplex projektek
  • Fizetés
  • Értelmes, partneri környezet, humánum

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Szekszárd

Fényképes önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő