www.cvonline.hu

Üzemvezető Somogy megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.20.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 910758
lejárt

Élelmiszer-ipari Partnercégünk Somogy megyei telephelyére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Üzemvezető

Feladatok:

  • A termelés határidőre történő biztosítása
  • A termelési folyamatok szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Beosztottak munkájának ellenőrzése, segítése, szakmai felkészülésük biztosítása
  • Költségoptimalizálás
  • Beszámolók készítése heti rendszerességgel a cégvezető felé
  • Hatékony együttműködés biztosítása a vezetőség és termelés között
  • Minőségirányítási és környezetvédelmi szabványok betartása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Előny: Felsőfokú végzettség
  • Termelésben, gyártási folyamatok irányításában szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Önálló, Határozott fellépés, gyors döntéshozó képesség
  • Jó kommunikációs készség

A munkavégzés helye:

  • Somogy megye

Amit Megbízónk ajánl:

  • Magas technológiai szintű gyártókörnyezetben történő munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör

Álláshirdetésünkre az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet jelentkezni fényképes önéletrajzzal, a megpályázott munkakör (Üzemvezető) megjelölésével a tárgymezőben.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu