www.cvonline.hu

Üzemvezető (Mohács)

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2014.06.19.
Hirdetés azonosító: 810251

Pozíció leírása / Job description

A húsiparban tevékenykedő termelő partnerünk számára keresünk zöld mezős beruházáshoz Üzemvezetőt Mohácsra.

Feladatok:

-műszaki tervezés és hozzá kapcsolódó gazdaságossági számítások támogatása, véleményezése
-munkaerő tervezés és toborzás
- aktív részvétel a tervező és kivitelező cégekkel folyamatos egyeztetésekben
- a vágóhíd próbaüzemelésének és termelésének beindításának irányítása
- a termelési tevékenység megszervezése, az irányítása alá tartozó szervezeti egységek munkájának összehangolása.
- az üzem jogszerű működésének biztosítása, folyamatos megfelelés minőségügyi szabványoknak és vevői követelményeknek
- üzemi termeléstervezés felügyelete, termelés programozás.
- a termelési és műszaki, karbantartási folyamatok, valamint a helyi higiéniai minőségbiztosítási feladatok irányítása, minőségi és mennyiségi reklamációk kezelése.
- a dolgozói állomány vezetése, motiválása, bérezési rendszerének és egyéb munkakörülményeinek kialakítása és folyamatos javítása
- a termelés gazdaságosságának folyamatos nyomon követése, szükséges intézkedések megtétele a hatékonyság javítására, a költségek szintjének csökkentése, a minőség javítása, a termékfejlesztési folyamatos biztosítása, tervszerű és optimális anyaggazdálkodás.
- termelési operációs illetve információs rendszerek működtetése és állandó fejlesztése.
- a termelés és értékesítés összhangjának megteremtése.

Elvárások:

- felsőfokú szakirányú (élelmiszeripari, agár vagy állatorvosi) végzettség
- 5-10 éves húsipari, azon belül vágó-, daraboló üzemben szerzett tapasztalat
- 5-10 éves, fizikai dolgozók irányításában szerzett tapasztalat
- üzleti / gazdasági szemlélet, rendszerben való célorientált gondolkodás és jó problémamegoldó képesség
- erős munkabírás, energikus személyiség
- megbízhatóság
- „B” kategóriás jogosítvány
- angol nyelvtudás
- nemzetközi környezetben vagy külföldön szerzett vágóhídi gyakorlat nagy előny

Amit kínálunk:

- szakmai kihívás
- versenyképes juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a