www.cvonline.hu
Üzemvezető (leendő)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.18.
Jelentkezési határidő: 2016.08.25.
Hirdetés azonosító: 1065957
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Építőipari gyártás területen piacvezető, ügyfelünk számára keresünk új gyáregységükbe kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
- Az üzem munkavállóinak (kb.20 fő) irányítása, motiválása és teljesítményük ellenőrzése, a gyártás hatékonyságának maximalizálása,
- részvétel az üzem termelési tervének elkészítésében,
- javaslattétel a gyár műszaki berendezéseinek javításável és beruházásaival kapcsolatosan,
- munka-,és tűzvédelem: aktív részvétel a gyári biztonsági tanács tevékenységében, teljesíti a MEBIR követekményeit,
- kapcsolattartás a hatóságokkal és a külső partnerekkel, különös tekintettel a helyi önkormányzat illetékeseire (tájékozódás a tevékenységet érintő önkormányzati tervekről, határozatatokról)

Követelmények
Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi műszaki oklevél
- termelésirányításban szerzett legalább 5 éves tapasztalat
- aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás,
- gépészeti ismeretek
- határozott, vezetői fellépés,
- rendszerben gondolkodás képessége,
- B kategóriás jogosítvány

- Önálló, felelősségteljes munkakör,
- széleskörű juttatások (céges autó, lakhatási támogatás költözés esetén)